Андре Тан

Новини

Вагітна Катя Осадча перетворилась на шалену господарку: хустка, берці та саперна лопатка

Андре Тан розповів на СТМПУ про втрату найріднішої людини: "Істерик не влаштовував"

Андре Тан після одужання від Covid-19 заговорив про розлучення: "Весь цей жах..."

″Зрозумів, що жити – це круто″, - Андре Тан розповів, як перехворів на коронавірус

Бейонсе з донькою пройшлися у нарядах Андре Тана: пропозиція надійшла від самої співачки

Андре Тан зізнався, де знаходить моделей на покази: "Серед перехожих бачу майбутню зірку"

Андре Тан взяв під крило учасницю "Супер Топ-моделі по-українськи": "Доступна розкіш"

Андре Тан "дожартувався" з Поляковою і нарвався на проблеми - "Передали привіт від Таї Повалій"

Полякова поскандалила на публіку з Лободою, - "Ми обс*рали один одного"

Молоденька дружина Комарова проміняла мандрівника на дизайнера