В Україні у липні 2018 року в порівнянні з попереднім місяцем зросли середні ціни на більшість категорій продуктів.

Про це свідчать свіжі дані Державної служби статистики. Судячи з інформації, пшеничний хліб подорожчав не менше ніж на 15 копійок до 19,54 грн за кілограм, при цьому вартість батона зросла лише на 7 копійок - до 11,09 грн за буханець.

Також подорожчали крупи, зокрема макарони і рис - приблизно на 15 копійок до 15,5 грн і 23,44 грн відповідно. При цьому вартість гречки зросла на 58 копійок до 17,76 грн за кілограм.

Стосовно вартості м'яса, то вона в порівнянні з попереднім місяцем у липні зросла несуттєво - на 10-15 копійок - до 124,51 грн за кілограм яловичини, і 114,26 грн за кг свинини.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Вартість курячого філе і ковбас також зросла у межах 20 копійок. При цьому ціни на яйця і молочну продукцію знизилися. Подешевшали також свіжі овочі і фрукти.

Нагадаємо, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко повідомив, в яких регіонах України найдорожчі і найдешевші овочі.

Так, у кошик овочів увійшли продукти, які підлягають державному моніторингу цін, тобто по одному кілограму буряків, капусти, картоплі, моркви та цибулі. Про це експерт написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"За даними офіційної статистики за червень 2018 року, найдорожчі овочі в Києві — 87,9 грн, а найдешевші — у Запорізькій області — 58,6 грн. Різниця між цими регіонами становить 31 грн. П'ятірка найдорожчих регіонів наступна: Київ — 87,9 грн, Донецька область — 73,3 грн, Сумська — 68 грн, Луганська та Тернопільська області — на 67,1 грн", — зазначив Дорошенко.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в Україні з'явиться більше дешевої горілки. В Україні збільшується попит на дешеву горілчану продукцію.

"Попит на більш дешеву продукцію народжує найдешевша пропозиція, тому ми спостерігаємо появу нових напоїв, вартість яких більш доступна для споживача", — повідомила менеджер Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) Христина Лініченко.

Експерт уточнила, що обсяг імпорту міцного алкоголю постійно змінюється. Він залежить від коливань валютного ринку та умов ведення бізнесу. Також необхідно враховувати, що імпортна продукція представлена в різному ціновому сегменті, — зазначила Лінченко.

Також Знай.ua писав про те, що найдорожчі молочні продукти продають в Луганській області, а найдешевші – в Тернопільській.