У вівторок, 21 серпня, стало відомо, що в Україні почнуть діяти нові граничні тарифи на загальнодоступні телеком послуги з січня 2019 року. Це дозволить операторам підвищити абонентську плату за домашні телефони по всій Україні.
При цьому таке рішення не вимагає від компаній негайно підвищувати тарифи. Однак немає жодних сумнівів, що вони скористаються своїм правом і піднімуть плату для українців. Тим більше що "Укртелеком" нещодавно сам просив НКРЗ про перегляд лімітів.
Варто зазначити, що в рішенні НКРЗ, опублікованому на офіційному сайті відомства 16 серпня, зазначено, що з 1 січня 2019 розмір максимальної абонплати за дротяний телефон без погодинної оплати, підключений по окремій лінії, збільшиться з нинішніх 59,96 гривень до 61 гривень, передає Finance.ua.
Так, за спарений телефон в комуналці платити доведеться 48,8 гривень замість колишніх 44,77. А за паралельне підключення апарату з кожної квартири зможуть приймати 36,6 грн замість 33,58 грн.
У той же час у Національній комісії зв'язку не стали збільшувати максимальну плату за встановлення телефону. Підключення телефонної лінії буде обходитися українцям у 70 гривень.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Рішення НКРЗ, яке було прийняте 14 серпня 2018, офіційно вступає в силу з 1 листопада.
Раніше повідомлялося, що один із найбільших мобільних операторів країни - "Київстар" слідом за підвищенням тарифів на послуги зв'язку без жодного попередження та пояснень списує з рахунків абонентів чималі суми. Чому так відбувається, точно невідомо.
Як повідомляв портал Знай.uа, мобільні оператори на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.
Також портал Знай.uа писав, що мобільні оператори, використовуючи незаконні махінації, змушують простих українців платити за місячні послуги 13 разів у році.