У п'ятницю, 1 червня, в Україні відбулося зовнішнє незалежне тестування з англійської мови - одного з найважливіших предметів, який необхідний для вступу на більшість спеціальностей. Вчорашні школярі виходили з аудиторій в сльозах. В прямому сенсі. А вся справа в тому, що у найвідповідальніший момент організатори "спрацювали" в найкращих українських традиціях. У 2018 році на іспиті з'явився новий вид завдання: аудіювання. Ось на ньому і почалися веселощі.

У соціальних мережах абітурієнти та їх батьки масово скаржаться на катастрофічну якість запису, після прослуховування якої українці мали виконувати завдання. Швидше за все, показники були б набагато кращими, якби можна було розібрати, що саме говорять диктори. В мережі пишуть, що на записі було чутно подих диктора та інші сторонні шуми, а сам текст звучав так, ніби у диктора "повний рот їжі".



При цьому, за словами батьків, коли випускникам увімкнули пробний запис для підтвердження якості аудіювання, звук був нормальний і абітурієнти позначили це в бланку ЗНО. А вже при прослуховуванні запису з завданнями, чутно було погано. Батьки скаржаться, що діти виходили з тестування в розпачі і зі сльозами на очах.


Популярні новини зараз

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Показати ще

Також абітурієнти знайшли помилку в одному із завдань, коли слово "attractions" було написано з однією літерою t.

Важливо! Ті випускники, котрі з певних причин не змогли змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, мають право показати свої знання з цих предметів під час додаткової сесії. Щоб зареєструватися необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Умови для участі у додаткові сесії

− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;

− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

− один із ваших документів викрали, і ви без них не можете брати участь в ЗНО. Тоді маєте 5 днів часу, аби подати повторно заяву

− хтось із ваших рідних (по крові, або шлюбу) у переддень тестування загинув. За сім календарних днів існує шанс скласти іспит в іншу дату, запропоновану центром.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про головні тренди і найкращі зачіски для випускних в 2018 році