29 липня у Маріуполі відкрили мурал "Руковичка" японського художника Міязакі Кенске.
Відповідні знімки надала прес-служба міської ради.
"Загальноосвітня школа №68 була вибрана не просто так - вона була одним з будинків, що постраждали в 2015 році під час обстрілу МКР Східний. В основі картини лежить ідея народної казки "Рукавичка", яку знають і в Японії. Вона символізує єднання та солідарність жителів міста Маріуполя стосовно до переселенцям", – повідомила прес-служба.
Відзначається, що відповідну роботу художник провів в рамках проекту "Крізь стіни", заснованого в 2015 році. В результаті, дев'ятиметровий маріупольський мурал став найбільшим в його історії.
Варто відзначити, що Кенске створив дану роботу разом з дітьми. Його твори відомі в усьому світі. Він створював мурали в Кенії, Східному Тиморі (держава в Південно-Східній Азії), і навіть у Києві.
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста
В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Відкриття пройшло на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Японією. За словами художника, в Маріуполі знаходиться велика кількість переселенців. Кенске хотів показати толерантність українського суспільства.
Як повідомляв портал "Знай.uа", російський художник Марат Морик створив мурал "Дорослішання" на стіні сьомого корпусу Київського політехнічного інституту.