Мешканці тимчасово окупованих територій, попри нав'язані кремлівською пропагандою стереотипи, як і раніше вважають себе українцями. Більшість із них вже кілька років не мають змоги спілкуватися із рідними, які проживають на території Росії: найчастіше із політичних розбіжностей.

Про це повідомляє "Сегодня".

Вони власному досвіді переконалися, як згубно впливає на стосунки між людьми дія проросійських ЗМІ.

Мешканка Донецька Вікторія згадує, як три роки тому її друзі з Воронежа почали "вітати" з окупацією: мовляв, тепер місто нібито заживе краще, але вже влітку звідти почали їхати перші біженці.

" Ми розповідали, як у нас життя: бідність, війна, абсолютне безправ'я. Вони не вірили", - додала вона.

Популярні новини зараз

Додаткова підтримка пенсіонерів: нова виплата 944 грн на місяць

Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним"

ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

Показати ще

Головними проблемами тут досі залишається тотальне безробіття, відсутність засобів для існування та постійна нестача продуктів харчування. Навіть якщо до магазинів завозять свіжі товари, купити їх просто не має можливості, адже ціни невиправдано високі.

Часто росіяни звинувачують мешканців Донецька у своїх же бідах. Наприклад, приватний підприємець Ірина раніше часто їздила в Таганрог до родичів, але після початку протистояння, спілкування звелося до нуля.

" У всіх бідах звинувачують нас - мешканців Донбасу - мовляв, Росія змушена допомагати регіону, саме тому у них і роботи вдома немає, і ціни високі", - бідкається вона.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що донеччани опинилися на межі виживання через тотальне безробіття.