У багатьох українців нова заява одіозної Ірини Фаріон викликала шквал обурення. Відомо, що екс-нардеп запропонувала бити носіїв російської мови.

Таку гучну заяву націоналістка ірина Фаріон написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише портал "Політека".

Таким чином Фаріон відреагувала на інцидент, який стався в одному з маріупольських кафе, де прикордоннику зламали щелепу за прохання дати меню українською. Фаріон заявила, що завдяки таким радикальним діям можна виграти війну з Росією.

"Якщо б українці просто ногою давали в щелепу кожному москворотому, то війна стала перемогою давно. А так поки наших б'ють. А дуже сильно повинні бити ми", — зазначила вона.

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Показати ще

Українців шокувало таке висловлювання Фаріон, і в коментарях вони почали критикувати політика, називаючи її агентом ФСБ.

"Коли вже цього агента ФСБ вишлють із країни. Куди СБУ дивиться? Дама явно працює на розкол України, тобто на користь ворогові", "Добре, а тим людям, які на передовій захищають нас, російськомовнм, теж ногою в щелепу? Вівця!", "Хто б цій холері набив би морду, бо дістала своєю ненавистю до людей. Вона дуже хвора людина", "Ця шизофреничка своєю смертю не помре. Її на досліди пора здавати", — пишуть люди.

Згадали представниці партії "Свобода" й її комуністичне минуле.

"Фаріон "Слава КПРС" змінила на "Слава Україні" і вчить, як Батьківщину любити? Тільки психічно хвора і невихована людина може ображати інших", "Так скільки ж можна жувати це мовне питання. Яка радість від того, що ґвалтівник чи вбивця розмовляє українською», "Так, ось це фашизм. Фрау Абажур зовсім розійшлася", — говорять інтернет-користувачі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" знанням англійської мови в наш час важко кого-небудь здивувати, легше здивувати її незнанням. Англійська давно не є вирішальним фактором при прийомі на роботу і не робить людину експертом. Набагато солідніше звучить, наприклад, фраза "я вільно розмовляю корейською". Якщо судити за кількістю нейт-спікерів, найпопулярніша у світі мова – китайська.

Іспанська, як не дивно, знаходиться на другому місці і випереджає англійську. До того ж, вона обрана другою мовою міжнародного спілкування. Навіть ледачі американці зможуть говорити іспанською.