Більшість батьків з острахом чекають на "контрольну закупку" перед новим навчальним роком. І не дарма – у 2018-му ціни на більшість товарів зовсім не тішать, тим паче якщо враховувати середній дохід кожної окремої родини. Але заощадити все ж можна, ось кілька хитрощів, котрі допоможуть вам не витратити зайвого:

Список покупок

Не лінуйтеся його скласти – повірте, це
Це 90% вашого успіху у протистоянні з маркетологами і гарантія не накупити зайвого й непотрібного.
Спочатку підрахуйте свій середній бюджет, і навіть не думайте брати із собою більше грошей: так існує шанс не натрапити на гачок "барвистих обгорток".

Було б добре проконсультуватися із вчителями, вони як ніхто знають, в яких магазинах дешевше, адже купують методичну літературу постійно.

Оминайте шкільні ярмарки

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Ви думаєте, що скупитися там вийде значно дешевше, але помиляєтеся. Так звані "розподажі" – ще одна пастка від маркетологів. Не варто орієнтуватися тільки на одне місце – закупки можна робити по частинах, у різних точках, обираючи ту, де вигідніше вам. Витратите зайву годину-дві часу, але збережете гроші, як мінімум 20%.

Купуйте всю канцелярію оптом

Приміром, через інтернет-магазини або оптові склади. Для цього скооперуйтесь зі знайомими батьками школярів. І заощадите, і заприятелюєте з новими людьми, і організаторсько-менеджерські якості потренуєте. Особливу увагу приділяйте вибору пенала та рюкзака, адже це найважливіші для школяра речі. Дитина ними користується часто, тому якість повинна бути на рівні.

Не шукайте одяг за акцією

навчилися робити електроніку зі сміття, тому використати якісь токсичні сполуки для шкільного приладдя – теж запросто. Як мінімум – товар не повинен мати дивного запаху і не має лишати по собі ніяких слідів на руках.

Загальна вартість

Кожен вид товару можна знайти дешевше, але щодо якості – тут є сумніви. Так само кожен вид товару можна знайти і за значно вищою ціною. Наприклад, за шкільний рюкзак в середньому просять 400-500 гривень, але пропонують також ортопедичні високоякісні моделі за 1200 гривень і вище.

Щодо шкільного приладдя, то на ринку шкільних товарів нині є пропозиція готових "наборів для першокласника". Такий набір для дівчинки пропонують за ціною біля 700 гривень, але його небезпека у чималій кількості зайвих речей, які у 1 класі дитині точно не знадобляться – коректор, блокнот для записів тощо.

Скільки коштує зібрати дитину до школи?



Якщо порівнювати цьогорічну "вартість" першокласника з минулорічною, то нині вона зросла на майже 15%: у 2017 зібрати дитину в перший клас коштувало в середньому 2885 гривень, цього року – 3315 гривень.

Дивіться: Збираємо дитину до школи - як обрати канцтовари?

Нагадаємо, табелі назавжди зникнуть з українських шкіл

Як повідомляв Знай.ua, з 1 вересня Міністерство освіти запускає пілотний проект під назвою "Нова українська школа".

Також Знай.ua писав, в Україні заборонили підручник з англійської мови, де Київ назвали російським.