Син депутата Ігоря Попова Богдан, якого затримали при спробі пограбувати магазин, в соціальних мережах показував, наскільки він крутий.

Судячи з інформації в соціальних мережах, 14-річний Богдан Попов вчиться в 143 гімназії міста Києва. На опублікованих знімках він намагається позувати як "поганий хлопець" на тлі однокласниць і магазинних вивісок.

Нагадаємо, син депутата в компанії однолітків увірвався в магазин на "Оболоні". Вони погрожували зброєю продавцям і вимагали віддати гроші з каси.

Богдан Попов грабує магазин

Популярні новини зараз

Хотіли допомогти, але опиняться в армії: ТЦК наказали мобілізувати всіх добровольців із груп ППО

"Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів

Тисячі українців звільнять від призову: кого заборонили чіпати ТЦК

Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що їдальня Верховної Ради пропонує народним обранцям більше 300 страв на обід. А ось що найбільше до смаку депутатам?

Про смакові пристрасті нардепів розповів Глава державного підприємства "Їдальня" управління справами апарату Ради Микола Бобренком. Незважаючи на таке різноманітне меню в їдальні, види страв змінюють щодня. Чи не доїдати же народним обранцям вчорашнє?

Наприклад, в їдальні Верховної Ради, де часто обідають депутати і представники іноземних делегацій, в меню буває червона риба, відповідно і ціни за обід тут вище.