Син депутата Ігоря Попова Богдан, якого затримали при спробі пограбувати магазин, в соціальних мережах показував, наскільки він крутий.

Судячи з інформації в соціальних мережах, 14-річний Богдан Попов вчиться в 143 гімназії міста Києва. На опублікованих знімках він намагається позувати як "поганий хлопець" на тлі однокласниць і магазинних вивісок.

Нагадаємо, син депутата в компанії однолітків увірвався в магазин на "Оболоні". Вони погрожували зброєю продавцям і вимагали віддати гроші з каси.

Богдан Попов грабує магазин

Популярні новини зараз

Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні

Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов

Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"

Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що їдальня Верховної Ради пропонує народним обранцям більше 300 страв на обід. А ось що найбільше до смаку депутатам?

Про смакові пристрасті нардепів розповів Глава державного підприємства "Їдальня" управління справами апарату Ради Микола Бобренком. Незважаючи на таке різноманітне меню в їдальні, види страв змінюють щодня. Чи не доїдати же народним обранцям вчорашнє?

Наприклад, в їдальні Верховної Ради, де часто обідають депутати і представники іноземних делегацій, в меню буває червона риба, відповідно і ціни за обід тут вище.