Щороку після розслабляючого літа настає осінь, а разом з нею досить напружений і стресовий період для батьків першокласників.

Про це повідомляє LIGA.net

Яку купити форму, де знайти зошити "не як у всіх", як вибрати портфель, а найголовніше - не витратити на все це половину зарплати - ці та ще десяток подібних питань хвилюють батьків новоспечених школярів перед 1 вересня.

1. Чітко дотримуйтесь плану покупок

Перед тим, як відправитися на шопінг, напишіть список необхідних речей із зазначенням кількості і чітко дотримуйтесь його. Це допоможе уникнути вам покупок "на емоціях" і істотно збереже бюджет.

2. Проведіть інвентаризацію

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Показати ще

Якщо Ви щасливий батько не першокласника, то перед покупками перевірте, що з товарів залишилося з минулого року. Таким чином, Ви не витратите зайвих грошей на те, що вже і так є.

3. Робити покупки заздалегідь і поступово

Щоб уникнути шоку від кінцевої цифри в чеку, бажано розтягніть задоволення на кілька місяців. Якщо купувати поступово по кілька необхідних речей за кілька місяців до початку шкільного сезону, витрати не здадуться Вам настільки глобальними і не зіпсують святкового настрою. До того ж, зробивши закупівлю заздалегідь, Ви не відчуєте ніякої суєти напередодні 1 вересня.

4. Не нехтуйте знижками

Якщо ж купувати заздалегідь - це не про вас, то подумайте про розпродажі. Часто, виробники роблять знижку, щоб залучити покупця в умовах конкуренції, а зовсім не тому що товар неякісна.

5. Не купуйте все і відразу

Не варто намагатися зробити напередодні 1 вересня стратегічний запас олівців, ручок і зошитів на кілька місяців вперед. Все це можна буде придбати і протягом навчального року, причому за більш вигідними цінами, ніж в сезон загальної підготовки до школи.

6. Відкладіть нетермінові покупки на 2 або 3 вересня

Навряд чи у Вашої дитини почнеться справжня навчання прямо з першого дня осені і йому доведеться різати і малювати відразу і в один день. Так що з покупкою деяких речей можна почекати і дочекатися більш вигідної ціни. Після 1 вересня, коли попит значно спаде, обов'язково настане шкільний розпродаж.

7. Подумайте про опт

Багато виробників при оптових покупках знижують вартість. Можливо, вам буде вигідно об'єднатися з батьками і скупитися разом в одному місці.

8. Вибирайте якість

Не завжди товар за низькою ціною купити вигідніше. Низька ціна - ознака не кращої якості, а значить - така покупка буде радувати вас недовго. Краще переплатити і зробити вибір на користь того, що прослужить довше.

9. Не кидайтеся на бренди

Зовсім необов'язково гнатися за відомими брендами і переплачувати за гучне ім'я, адже це не гарантія хорошої якості. Конкуренція на сучасному ринку так велика, що багато виробників завойовують свого покупця саме якістю товару без захмарних цифр на ярликах.

10. Покупки в інтернеті

Якщо Ви не любитель традиційного шопінгу, то це найкращий варіант. Крім того, що можна робити покупки, сидячи на дивані, на багатьох сайтах є підписка на розсилку, яка повідомить Вам в момент, коли ціна на товар, який Вас буде найвигіднішою ціною. Також більшість онлайн-покупок передбачає безкоштовну доставку. Більш того, Ви заощадите не тільки свої гроші, а й час, а нерідко і нерви.

ТСН підрахувала, скільки коштує зібрати дитину до школиНагадаємо, повний графік канікул у школах за навчальними семестрами.

Як повідомляв "Знай.ua", КМДА визначилась із графіком канікул для школярів.

Також "Знай.ua" писав, що зміниться у школах з 1 вересня.