Відомо, що тільки в 2017 році за кордоном офіційно працевлаштувались близько 84 тисяч українців, всього ж на заробітках перебувають близько 3,2 мільйонів громадян України

Понад 17 тисяч українців влаштувалися на роботу на Кіпрі — більше, ніж в будь-якій іншій країні. Про це повідомили у Мінсоцполітики.

"Найбільшими потоки трудових міграцій були на Кіпр (17,8 тис. осіб), Польщі (12,4 тис. осіб), Німеччини (9,2 тис. осіб), Великобританії (8,1 тис. осіб), Греції (6,3 тис. осіб), Панаму (2,8 тис. осіб), США (2,6 тис. осіб), Нідерланди (2,6 тис. осіб)", — йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики також зазначили, що серед працевлаштованих за кордоном громадян України в 2017 році третина раніше працювали на транспорті, 10% — у переробній промисловості і 10% — на будівництві.

В цілому в 2017 році 83,8 тис. українських громадян України були працевлаштовані за кордоном суб'єктами господарювання, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики на посередництво.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

У відомстві зазначили, що наведені дані характеризують лише окрему частину ринку праці, адже більшість наших співвітчизників знаходять роботу за кордоном без посередників".

Раніше Знай.uа писав, що останнім часом зафіксовано багато випадків, коли українці отримують травми або стають жертвами насильства під час заробітків за кордоном. Так, роботодавці не дуже поспішають допомагати нашим. Адже багато з них працювали в чужій країні нелегально, а господарі бояться штрафів.

Також нагадаємо, економічна криза, зростання цін, інфляція і захмарні тарифи на комунальні послуги - всім цим бідам України уряд і профільні міністерства знайшли просте, але не зовсім логічне пояснення: відплив робочої сили за кордон.

Нагадаємо, для того, щоб уберегти від помилок інших, заробітчани використовують усі доступні джерела передачі інформації. Приміром, вони самостійно знімають свої розповіді на телефони і викладають для загального перегляду в соцмережі. При цьому на відеозаписах українці відразу наводять приклади одкровень працівників.