У кожному будинку живе невидимий господар – домовик, який охороняє дім. Захоче - буде в домі порядок, мир та спокій, а розсердиться – будуть вам непереливки.

Хтось вірить у це, а хтось ні, однак коли починають раптом речі пропадати, посуд битися, а в домі вічно якісь неполадки – хочеш-не-хочеш, а задумаєшся про домовика.

Наші предки вірили - якщо хочеш в будинку щастя і благополуччя, потрібно подружитися з домовиком. Його прийнято називати господарем будинку, дідусем - езотерики кажуть, що вік домовика може бути різним: він може бути старим, а може бути пустотливим малюком.

Якщо домовик з господарями дружний, він буде їм всіляко допомагати: стежити, щоб в будинку нічого поганого не сталося, попереджати про важливі речі і поганих людей, допомагати знаходити зниклі речі. Наприклад, забула господиня духовку вимкнути і спати лягла, а домовик її вночі розбудить або заснути не дасть, щоб згадала. А якщо не можете щось знайти в будинку, напишіть в записці про те, що шукайте, і покладіть її на підвіконня - незабаром знайдеться ваша пропажа. Якщо погана людина в гості прийшла, домовик обов'язково попередить: у людини з поганими думками то ложка з рук випаде, то чай проллється.

Але якщо вже домовик розсердиться на домочадців - не уникнути біди, можуть речі пропадати, потоп або пожежа трапитися, техніка з ладу вийти, електрика включатися і вимикатися само собою.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

Як подружитися зі своїм домовиком?

Перш за все, домовик любить, щоб був порядок в домі, чистота, все знаходилося по своїх місцях. Якщо господарі не надто охайні, не часто прибирають, залишають брудний посуд, речі по будинку розкидають, домовик може і побешкетувати - покарати по-своєму. Наприклад, впаде з підвіконня великий горщик з квіткою і розіб'ється, а земля розсиплеться по всій кімнаті або кран з водою прорве - мимоволі доведеться генеральне прибирання в квартирі робити. Краще до такого не доводити, а підтримувати чистоту.


Домовик любить частування. Виберіть для нього окреме місце і ставте туди щомісяця частування - згідно з прикметами це потрібно робити в перший або останній день кожного місяця. Печиво, цукерки, солодку кашку - небагато. Зрозуміло, що ваше частування так і залишиться лежати, адже домовик живиться енергією, а не самими цукерками. Для нього важлива увага і повага до власної персони. Такі частування потрібно міняти, але не викидати у відро для сміття і не їсти самим - відносити на занедбані місця, пустирі, викинути під кущик в лісі - щоб тваринам дісталося.

Поважайте і любіть будинок, в якому живете, адже домовик - головний хранитель енергії будинку. В такому випадку домовик буде залучати в будинок удачу, багатство, щастя і здоров'я для всіх членів сім'ї, уберігати від негативної енергії.

Чого не любить домовик і може розсердитися: тютюнового диму, свисту, ножів і виделок, залишених на столі на ніч.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про 7 містичних способів знайти загублену річ.