Розробники російських антивірусів, які потрапили під дію українських санкцій (Kaspersky Lab, Dr. Web), переконані, що обмеження не завадять їм і далі надавати свої послуги українським клієнтам.

У Kaspersky Lab заявили, що продукт компанії як і раніше можна купити в Україні, тому нові санкції не зможуть значно вплинути на клієнтів і партнерів компанії, пише Politeka.

Про продовження роботи на українському ринку заявили і розробники 1С:Підприємство.

У компанії переконані, що використання програм 1С повністю відповідає чинному законодавству України. Програма 1С:Підприємство працездатна, технічна підтримка працює в штатному режимі, всі інформаційно-методологічні ресурси доступні для користування.

Продовжать боротися за українських користувачів і власники соціальної мережі ВКонтакте.

Популярні новини зараз

Грошову допомогу дадуть не всім: що треба підтвердити

Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Показати ще

"Команда ВКонтакте, завжди обходила політику стороною. Вважаємо, що у інтернету по своїй суті немає меж. Ми захищали і будемо захищати інтереси всіх наших користувачів і партнерів", – заявив директор з комунікацій ВКонтакте в Україні Влад Леготкін.

З аналогічною позицією виступили власники соціальної мережі Однокласники. Вони також збираються і далі обслуговувати українських користувачів.

В Яндексі стверджують, що санкції ніяк не нашкодили компанії, оскільки у неї безліч інших ринків. Водночас, у компанії шкодують, що втратили українських користувачів.

"Головний постраждалий від санкцій — це український користувач. Дуже шкода", – повідомили в прес-службі.

Як писав раніше "Знай.ua", представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига звернув увагу на те, що в Україні лише суд може заблокувати доступ до інтернет-ресурсів.