Замах на членів чеченського добровольчого батальйону Адама Осмаєва та Аміну Окуєву є серйозним викликом для українських спецслужб.

Про це завив начальник Державної охорони Валерій Глетей, - передає "Укрінформ".

За словами генерал-полковника, ці події повинні змусити спецслужби працювати у посиленому режимі, і в кожному місці ситуацію повинні тримати під контролем та вчасно запобігти таких страшних інцидентів.

"Спецслужби повинні працювати в постійному режимі, щоб не відбувалося таких масштабних інтегрованих проектів, коли під виглядом якихось представників інших держав, журналістського товариства, прикриваючись іншими агентами, займалися за великим рахунком замовними вбивствами", - зазначив Глетей.

Начальник Держохорони підкреслив, що робота повинна бути спрямована на те, щоб тих, кого завербували та тих, хто працює на спецслужби ворога жорстоко покарали за їх дії.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику

Ощадбанк встановив ліміти: скільки можна зняти коштів у 2026 році

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Показати ще

Нагадаємо, 1 червня, на столичному Подолі відкрили вогонь по чеченських добровольцях, які воювали в лавах українських захисників у 2014 році. В результаті, важко поранили Адама Осмаєва.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", правоохоронці з'ясували, як російський кілер, якого підозрюють у замаху на ветеранів АТО у Києві, зміг легалізуватися в Україні.