Угорщина заблокувала засідання комісії НАТО-Україна, які було заплановано на 6 грудня.
Як передає Радіо Свобода, про це сказав глава МЗС Угорщини Петер Сійярто. Він зазначив, що український закон про освіту як "удар в спину", тому що Будапешт завжди підтримував європейські прагнення України.
Сийярто зазначив, що Угорщина не може підтримати закон, який відбирає вже попередньо отримані права нацменшин. Крім того, чиновник занепокоєний намірами депутатів Верховної Ради прийняти і інші закони - про мову і громадянство.
Угорщина продовжить тиск на Україну до тих пір, поки закарпатські угорці не визнають, що ситуація для них відрегульована належним чином.
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Рішення Будапешта щодо комісії НАТО-Україна обійти не можна, оскільки при її скликання потрібна згода всіх членів.
Угорщина буде вставляти палки в колоса.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кількість етнічних угорців, які проживають на Закарпатті, може досягати 90 тисяч. Ці люди проживають на території України, але в кишені у них - паспорт Угорщини.