Не всі, хто проживає на території анексованого Кримського півострова, можуть отримати громадянство Російської Федерації.

Такої честі можуть удостоїтися лише ті, хто на момент проведення "референдуму" (18 березеня 2014 роки) проживав в Криму на постійній основі, тобто, був тут прописаний. А справа в тому, що в Росії прописка вирішує буквально все: без неї не здають квартири і не беруть на роботу, в той час як в Україні це питання взагалі не було проблемою.

Тепер же люди змушені якось довести, що проживали в Криму постійно і тут в хід йде все, що попадається під руку: квитанції про оплату комунальних рахунків, довідки від лікарів і багато іншого. Якщо довести своє право на громадянство не вийде, взагалі незрозуміло, що людям робити. Вони житимуть на правах іноземців, тобто, залишаться без права офіційно працювати й орендувати житло.

Виявляється, на півострові вже давно працює спеціальна комісія. Одна з представників ФСБ розповіла:

"Специфіка України в тому, що там не потрібна була прописка: ні роботодавці її не вимагали, ні міліція, тому люди з Харкова, Вінниці десятиліттями жили в Криму без всякого оформлення, і це було нормально. І раптом - Росія! А у цих людей дружини тут, все життя. Щоб не ображати їх, ухвалили закон: в громадянство приймають всіх, хто постійно проживав на півострові на 18 березня 2014 року, тобто, на момент референдуму, але що таке "постійно проживав", ніхто не знав!".

Популярні новини зараз

В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кримчани розповіли, що життя в складі Росії не йде ні в яке порівняння з Україною.