Проросійські бойовики активно розповсюджують у мережі нову пропагандистську "легенду": цього разу особливо відзначився один із ватажків так званої ДНР Захар Прилєпін.
В коментарі сепаратистським ЗМІ він заявив, що тимчасово окуповані території нібито неабияк зацікавили іноземних інвесторів – мовляв, ті вже мало не "вишикувалися в чергу", щоб вкладати гроші в зруйновані регіони та розвиток економіки Донбасу.
"Інвестори відмінно знають, що в Криму вони не встигли свої гроші вкласти, ось тепер збираються вкладати в Донецьку", - стверджує Прилєпін.
Подібна бравада не залишилася без уваги користувачів соцмереж – над такими нереальними припущеннями вони відверто сміються:
"Інвестори з косами стоять. І тиша ", - нагадують деякі з них вислів із відомого фільму.
Для водіїв вводять нові податки: кого саме та яких авто це стосується
Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми
Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Інші навпаки – жартують, що інвесторів не видно, бо то насправді це "замасковані солдати НАТО, які привезли дешеву горілку із Росії".
Як повідомляв портал "Знай.ua", п'яний бойовик "ДНР" випадково перетнув зону контролю ЗСУ.