В одній з європейських країн силовики заарештували золото, які вивезли з України під час правління Віктора Януковича.

Про це сказав заступник генерального прокурора України Євген Єнін, передає Insider.

"Буквально кілька тижнів тому, в рамках співпраці з однією європейською країною, нами отримано інформацію про арешт великої партії золота, йдеться про більш ніж півтонни", - сказав заступник генпрокурора.

Він зазначив, що загальна сума збитку, який Янукович завдав країні, становить 40 мільярдів доларів. З них 1,5 мільярда вже заарештували в Україні.

Крім того, Єнин повідомив, що в європейських країнах заарештували активи загальною сумою на 200 мільйонів. Тому він не виключив, що будуть виявлені ще й інші активи колишнього президента, про яких поки невідомо.

Популярні новини зараз

Що буде з доларом в Україні після Нового року: експерти приголомшили прогнозом

Пенсійні зміни у 2026 році: нові виплати та обов'язкові процедури

Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в МВС Росії спростували інформацію ЗМІ про те, що колишній президент України Віктор Янукович живе в будинку прийомів "Русичі".