Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про плани залізничного сполучення українських та європейських міст.
Про це вона повідомила під час супроводу першого "безвізового" поїзда з української столиці до польського Перемишля.
З 1 серпня почне курсувати поїзд за напрямком Київ-Краків, згодом почнуть додаватись поїзди інших популярних напрямків.
"У найближчому майбутньому з'являтимуться нові рейси, які з'єднуватимуть Україну з Євросоюзом", - сказала Климпуш-Цинцадзе.
Також вона зауважила, що обидві сторони проявляють активний інтерес до розширення співпраці.
ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди
Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку
Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Нагадаємо, нещодавно на засіданні спільної міжурядової українсько-чеської комісії представники Чехії зазначили, що зацікавленні у створенні рейсів з України до Чеської Республіки.
Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, хто першим потрапить до Європи без віз.