В Україні триває процесс, який називають реформами, й останнім часом для їх реалізації було зроблено чимало, але недостатньо.

Про це під час виступу в Європарламенті заявила єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрем, передають "РІА Новини Україна".

Вона відзначила той негативний момент, що рівень корупції у нашій державі залишається таким же високим, як і раніше. Тож роботу в цьому напрямку, за її словами, слід продовжувати й не зупинятися.

"Ми підтримуємо їх (Україну) і працюємо з ними. Багато з вас кажуть, що ми повинні підтримувати Україну, це сусід, це друг, це союзник, у якого дуже складна ситуація", – заявила Мальмстрем.

Пані єворокомісар додала, що реформи в державі – дуже болючий процес, але вони потроху просуваються.

Популярні новини зараз

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам

12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.uа", на думку експертів, блискавична боротьба з корупцією є смертельно небезпечною для української економіки через панування олігархічних кланів.