Нещодавно ведучий популярної програми про подорожі "Світ навиворіт" Дмитро Комаров в Instagram поділився своїми враженнями від ремонту дороги в Японії, свідком якого став він і його знімальна група, і порівняв японські методи ведення дорожніх робіт з київськими.
Для порівняння провідний супроводив пост двома фото - з Токіо і з київського Подолу. Зокрема, він зазначив, що дороги в Токіо, на відміну від Києва, ремонтують з величезною швидкістю і тільки вночі, щоб не доставляти проблем людям.
"На першому фото за спиною наш будинок. Той самий, в якому знімався сюжет про сортування сміття, що викликало дуже великий резонанс. Але зараз не про це. Будинку був великий балкон (найуважніші можуть легко знайти наш балкон на фото). І з цього балкона ми з Саней бачили, як в Японії ремонтують дороги. А точніше, ту саму, яка на фото."
"Рівно о 22:00 приїжджала техніка і великий штат людей. Вони бралися за один невеликий відрізок дороги, з неймовірною швидкістю його демонтували, і тут же стелили новий асфальт. Якщо ми з Саней прокидалися в 5 ранку, то бачили, як робітники збираються, залишивши ідеальний шматок нової дороги. Якщо прокидалися в 6, то робітників вже не бачили - тільки дорогу. Щоб не створювати пробки, роботи велися тільки по ночах. Щоранку я бачив з балкона новий шматок свіжого асфальту. Це було чергове підтвердження того, що в Японії у держави на першому місці стоїть людина, її цінності, життя і комфорт", - коментує Комарів.
Популярні новини заразПоказати щеШтрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
"На другому фото - мій улюблений Поділ у Києві. Зараз він непроездной ні у будні, ні у вихідні. Йде ремонт Набережної - ключовий, стратегічно важливої для міста артерії. Йде цілодобово. В одну зі сторін залишилася одна смуга. Природно, це пекло для всіх водіїв. І триватиме він ще довго. Ні, звичайно, це добре, що дороги роблять. Але чому в Японії ремонт доріг люди не помічають, а у нас він перетворює життя людей в кошмар? Може, варто спробувати переймати досвід успішних країн?", - написав Дмитро Комаров.
"Знай.uа" нагадує, що 56-річний Невілл Дейтона не раз звертався до влади з проханням закрити нещасні ями на дорозі, але після чергового ігнору вирішив цю проблему за допомогою ляльок.