В мережі, на YouTube-каналі під ніком "Цікавий Акім" з'явилося відео подорожі, очевидно, місцевих мешканців, по трасі Запоріжжя – Херсон. На ролику видно, що дорога, по якій їдуть автори відео, абсолютно "убита".
Відео було знято з салону автомобіля, але всі ями на дорозі дуже добре видно. Справа в тому, що на такому дорожньому полотні складно розігнати машину, авторам ролика довелося їхати дуже повільно. А це ж шлях до моря, до багатьох популярних серед українців курортів і санаторіїв.
За словами автора ролика, через такі ями і відбуваються аварії на дорогах. Також наголошується, що ця траса користується популярністю і веде на морські курорти. Також на відео можна побачити, що автору ролика і іншим водіям доводиться об'їжджати ями по узбіччю, там вже видно добре роз'їжджені грунтові доріжки.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
"Взагалі, дороги майже немає. Мабуть латали і не долатали, асфальту не вистачило. Та тут потрібно повністю міняти дорогу, тут же стільки машин за день їздить. Те, що обіцяють, нічого не роблять. А люди всі тут їдуть на море, по цих ямах. Тут повністю новий асфальт треба укласти", - обурюють автори відео.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міністр Омелян порадив українцям шукати причину поганих доріг в іншому місці. Насправді лише 50 тисяч кілометрів доріг в Україні знаходяться під відповідальністю "Укравтодору", в той час як 123 тисячами з них займаються обласні ради.
"На утримання доріг виділено 35% дорожнього фонду, який запрацював з цього року. У 2018 році бюджет обласних доріг складає більше 11 млрд грн", - написав міністр.
Він також закликав українців звертатися до обласних рад у разі невдоволення дорогами.
"Коли ви бачите, що місцеві дороги не ремонтуються, ви маєте повне право запитати у керівника області: "У чому справа?". Щоб розмова була предметною, ми підготували вам дані, скільки насправді витрачено грошей, щоб не говорили, що гроші Київ не дає", - сказав Омелян.