В Україні можуть приїжджати нелегали, з якими потім розправляються, як і з політиком Міхеілом Саакашвілі.
Як розповіді колишній президент Грузії, йому погрожували розправою, коли вивозили. "Били в обличчя, всю дорогу до літака закривали рот і очі, погрожували вистрілити, тримали притиснутим до підлоги мікроавтобуса і вертольота", - йдеться на офіційній сторінці політика в соцмережах.
Як пишуть "Вести", з України видворяють іноземців та осіб без громадянства, які порушили наші закони, і тих, хто загрожує нашій країні. У ці дні, наприклад, в країні триває операція "Мігрант", яку проводять Нацполіція, СБУ та Держприкордонслужба.
Президент Асоціації траблшутеров Сергій Креймер розповів: депортація може відбуватися за рішенням суду, за рішенням Держміграційної або Держприкордонслужби або ж органів внутрішніх справ при міжнародних організаціях (наприклад, якщо людина знаходиться в розшуку Інтерполу).
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Як показує практика, з України часто видворяють громадян азіатських і африканських країн. Їх затримують на кордоні при спробі незаконно потрапити в Україну і відправляють до тимчасових пунктів перебування іноземців. Зараз слухають в Чернігівській області стосовно громадянина Республіки Гана. В Україні він перебуває з листопада 2016- го, а термін дії його паспорта закінчився в січні 2018 го. Громадянка В'єтнаму, яку в грудні 2017 го зловили при переході кордону на Закарпатті.
Такі люди міститися в таборах на кордоні. Їх тримають в пунктах, поки не вирішать, що з ними робити, так як особистість встановити неможливо. "У ці пункти поміщають людей, спійманих на території України біля кордону. Такі табори оплачує ЄС, і був величезний скандал через умови в них: у деяких гірше, ніж в Лук'янівському СІЗО. Перебувати там можна півроку, але є випадки, коли люди жили в них по 3-4 роки. На практиці застосувати депортацію в нікуди неможливо ", - говорить Креймер.
За перші півроку 2017 було видворено 118 чоловік. Але в другому півріччі їх було набагато більше, але загальної статистики немає.
Саакашвілі про санкції проти української влади
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Варшава була зацікавлена в реадмісії екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, щоб компенсувати негатив, який утворився після прийняття так званого "антибандерівська" закону.