Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання грошової винагороди від уряду, потрібно подати заяву в місцеве управління соціального захисту населення до 1 вересня.

Цю інформацію повідомляє Тeplo.gov.ua.

Під монетизацію в цьому році, як і в минулому, підпадають зекономлені 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубометрів газу.

Вже до 1 липня 2018 року підприємства-виробники або підприємства-виконавці послуг з газо - та електропостачання надали структурному підрозділу з питань соцзахисту населення списки енергозберігаючих субсидіантов із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

В платіжці, або звернувшись до постачальника газу, кожен одержувач субсидії може відстежити інформацію про наявність економії.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

"Період складнощів закінчується": ведичні астрологи назвали місяць, коли українцям стане легше дихати

Європі пророкують "пекельну" спеку: що чекає на Україну

Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись

Показати ще

Також на сайті уточнили, що в містах кошти виплачуватимуться виключно через банківські установи, а у селах одержувач сам може вибрати банк або пошту.

"Відкриття рахунку в банку, як і його вибір, через які будуть здійснюватися виплати соцдопомоги і пенсій, (або у відділеннях Укрпошти) повинні здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути відкритим", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що в минулому році 1,755 млн українських сімей були винагороджені за зекономлені енергоресурси.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", за попередніми даними, більшість українських міст найближчим часом може залишитися без питної води.

Підприємство олігарха Ігоря Коломойського "Дніпроазот", яке є монополістом з постачання рідкого хлору для очищення води, зажадало від уряду знизити тарифи на газ і зупинило виробництво.

В результаті заручниками ситуації виявилися 3 тис. співробітників підприємства і мільйони українців.

Також портал повідомляв про те, що програма оформлення монетизації почала діяти в Україні ще з 2017 року. Однак з нею було не все просто і зрозуміло. Так, за даними Кабміну в 2017 році з 7,4 мільйонів субсидованих монетизація була виплачена 1,5 мільйонам осіб. Її сума безпосередньо залежить від зекономлених кубів газу і кіловат електроенергії.