Станом на 1 березня 2018 року 742 українця задекларували доходи, згідно з якими за минулий рік вони заробили більше 1 мільйона гривень. Для порівняння, ці показники виросли в два рази.
Про це повідомили в прес-центрі Державної фіскальної служби України.
Так, за станом на 1 березня 2018 роки громадянами було подано майже 75 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 8,1 млрд грн, що на 2,1 млрд грн або на 37%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Найактивніше свої доходи декларують громадяни в Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та місті Києві. За даними декларацій, громадянами визначено податкові зобов'язання до сплати самостійно з податку на доходи фізичних осіб в сумі 191 млн 400 тис грн і військового збору - 31 млн грн.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 20 тисяч громадян. Це майже на 5 тисяч осіб, або на 28%, більше, ніж за аналогічний період минулого року. Задекларовано до повернення податку на доходи фізичних осіб в сумі 42,2 млн грн, що на 13,8 млн грн, або на 49%, більше, ніж за минулий рік.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні серйозно змінилася статистика по переселенцям. Зараз в реєстрі числяться трохи менше півтора мільйона осіб, які змушені були покинути тимчасово окуповані території Донбасу та анексованого Кримського півострова, і змінити місце проживання.
Портал повідомляв, що новий закон про деокупацію Донбасу може додати проблем переселенцям, у яких є заборгованості перед банками. Зокрема, в законі не регулюється питання мораторію на стягнення банками кредитів на житло в окупації. Таким чином, банки і колектори раптово активізувалися і вимагають з українців непосильні виплати.
Також ми писали про те, що в Києві змінилася ситуація на ринку нерухомості. За підсумками 2017 року уклали понад 30 тисяч угод з купівлі-продажу нерухомості в Києві.