Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило список основних вимог, яким повинна відповідати шкільна форма. Вони регулюються державними та загальноєвропейськими стандартами.
Обирайте одяг з максимальним вмістом натуральних волокон
Суть очевидна: натуральні тканини характеризуються високим ступенем проникнення повітря, тобто дитині буде тепло у холод і не спекотно при плюсовій температурі. У повністю синтетичному одязі (наприклад, з 100% поліестеру) дитина може пітніти, може переохолодитись і застудитись.
Для дітей молодших і середніх класів шкільна форма, блузки і сорочки, натільна білизна, шкарпетки і колготи мають бути повністю натуральними або виготовлені зі змішаних тканин.
Натільна білизна першокласників (дітей до 7 років) має бути виготовлена виключно із натуральних тканин. Для старших класів краще шукати одяг виключно із натуральних тканин.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Якість пошиття
Обов'язково слід звертати уваги: фурнітуру, рівномірність та розподіл швів. Ярлик повинен бути у вигляді стрічки із інформацією по догляду був вшитий у шов – це свідчить про добросовісність виробника.
Не варто купувати одяг, якщо маркувальний ярлик відсутній або, наприклад, закріплений булавкою.
Зручність
Форма повинна бути пошита таким чином, аби не обмежувати рухи дитини. І хоча зараз у моді дуже вузькі речі – це поганий варіант для шкільного одягу. Для дівчат молодшого шкільного віку не слід купувати строгі спідниці-олівці, хлопцям буде незручно у вузьких штанах, де немає резинки на поясі.
Безпека понад усе
Перевірте перед покупкою всі необхідні сертифікати якості, серед них - висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. У цьому документі йдеться про безпеку товару для здоров'я вашої дитини. Шукайте всі позначки на звороті етикеток, а у продавця про всяк випадок попросіть копію.
Дивіться: скільки коштує зібрати дитину до школи?
Нагадаємо, в Україні скасують шкільні табелі.
Як повідомляв Знай.ua, Міністерство охорони здоров'я опублікувало список порад для батьків, котрі відправлятимуть дітей до школи.
Також Знай.ua писав, оприлюднено повний список найнеобхідніших товарів для учнів.