Хліб за старовинним рецептом, ретельно дотримуючись усіх нюансів, спекли в рамках фестивалю "Свято Африки" в творчому хуторі Обирок на Чернігівщині.
Як передають "Українські новини", захід називається "Хліб своїми руками", і до випічки справжнього українського хліба запрошують долучитися кожного гостя фестивалю, взявши участь в будь-якому з підготовчих етапів.
Це може бути молотьба, перемелювання, просіювання борошна. Для цього на території побудували навіть справжній вітряк та вуличну піч.
Свою роботу пекарі розпочинають о 7.30 ранку, і вже до обіду на столі красуються свіжі паляниці.
Крім традиційного хліба, гостям пропонують й екзотику: ароматний хліб з корицею і яблуком, зерновий, здобу.
"Зроблять рабом і відправлять помирати": військовий попередив, що ТЦК "загребуть" усіх ухилянтів
З речами на вихід: єдине житло можуть конфіскувати за борги
Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати
ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав, як голод 1932-33 років вплинув на світосприйняття українців.