Користувач соцмережі Юрій Олегович порівняв сьогодення із трагічними подіями 310-річної давнини, коли в Україні відбулися масові страти. Пост викликав небувалий резонанс серед українців і набрав понад 5000 лайків і тисячі коментарів за п'ять днів.
"Коли я чую, що "Україні потрібен мир", згадуються мені страшні часи Батуринської трагедії, 310-ту річницю якої згадуємо в цьому році. Був там такий полковник Ніс, що так хотів миру, аж вказав Меншикову на підземний хід. Пам'ятаєте, який час настав? - вирізали ціле місто, 16 тисяч - дітей, жінок, людей похилого віку і воїнів. По всій Україні пронісся страшний вихор страт. А тих, кому "пощастило" - висилали в Сибір, на Соловки та в Архангельськ ", - написав автор.
Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Також Юрій Олегович нагадав про те, що відбувалося після взяття українського міста: "А потім, в оточеному драгунами Глухові провели страшну виставу на три дії - колесували очільників козацької держави, проголосили анафему Мазепі і - здогадались? - саме так! - провели ВИБОРИ! Гетьманську булаву, за режисурою царя, вручили полохливому 62-річному Іванові Скоропадському, і той склав присягу на вірність Петрові".
Як повідомляв раніше Знай.ua, 26 липня в Берліні відбулась зустріч в "нормандському форматі" на рівні політичних директорів міністерств закордонних справ, які обговорили питання можливого розміщення місії ООН на Донбасі.
Про це заявив за підсумками переговорів у Мінську спеціальний представник діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі посол Мартін Сайдік.
Також Знай.ua писав про те, що Курт Волкер - спеціальний представник Держдепу США у справах України, у своєму інтерв’ю Голосу Америки зазначив про те, що США, Німеччина та Франція, на відміну від Росії, підтримують ідею масштабної миротворчої місії ООН на Донбасі.