Україна посіла 138-е місце в рейтингу країн за рівнем щастя, підготовленому групою незалежних експертів.

У доповіді, опублікованій 14 березня, говориться, що Україна потрапила в топ-10 країн, рівень щастя в яких знизився найбільше з 2008-2010 років. Значне зниження зафіксовано також у Ємені, Сирії, Малаві і Венесуелі.

Перші місця в рейтингу займають Фінляндія, Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Австралія. Останні – Ботсвана, Малаві, Гаїті, Ліберія, Сирія, Руанда, Ємен, Танзанія, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка та Бурунді. Всього в списку 156 країн.

Україна посіла сьоме місце у рейтингу країн, найменш дружніх по відношенню до мігрантів. Вище розташувалися Єгипет, Ірак, Білорусь, Греція, Польща і Туреччина.

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Експерти оцінюють такі фактори життя в кожній країні: ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальна підтримка (може на неї розраховувати в разі проблем), довіра (рівень сприйняття корупції в уряді та бізнесі), свобода у прийнятті життєвих рішень і благонадійність.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у листопаді опублікували рейтинг щастя країн світу. Україна опинилася на 132 місці, в компанії африканських країн.

Варто зазначити, що порівняно з минулим роком, Україна скотилася на 9 позицій. Рейтинг найщасливіших країн щорічно складає Мережа Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку.

У першій п'ятірці тоді розташувалися країни Північної Європи: Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія та Фінляндія. При цьому раніше Норвегія займала четверте місце, а зараз в лідерах списку.

Подібні позиції пояснюються високим рівнем особистої свободи громадян. Підтримкою громадян з боку держави, зниженням рівня корупції. І це при тому, що, приміром, у США, доходи на душу населення вище - $ 53,000 проти $ 47,000.

З 155 країн Україна тоді зайняла 132 місце. Найгірше у нас довіру до влади та корупція. Погана особиста свобода, і благодійність. Трохи краще справи з соціальною допомогою.