Сьогодні у Тячеві презентують три фільми закарпатського режисера В'ячеслава Бігуна.
Про це повідомляє Depo.Закарпаття.
Відомий режисер В'ячеслав Бігун запросив всіх бажаючих на прем'єрний перегляд своїх стрічок. Зокрема, йдеться про три авторські фільми: "Сильні духом", "Мирослава. Незабуте" та "Шевченко живе. Зізнання Лесі".
Вже восьму кіно-зустріч із режисером, чиї фільми зазвичай спочатку показують у рідному місті, відвідає і герой стрічки – Юрій Яценко, перший український політв'язень, який вирвався з кремлівської тюрми.
Варто відзначити, що раніше повідомлялось про те, що фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва "Киборги" став дуже популярним серед росіян.
Останній шанс урятувати свої гроші: Ощадбанк закриває старі карти, що робити до 1 липня
Кому не дадуть нову соцдопомогу з липня: перелік обмежень, про які варто знати вже зараз
Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними
"Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів
"Мені як раз написали, що дуже багато переглядів піратської версії в Росії", - розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв.
"Я б не перебільшував і не говорив, що фільм може змінити чиєсь світогляд, але якщо людина, що живе в Росії, побачивши фільм" Киборги ", почне ставити сам собі якісь питання, то це вже дуже круто", - підсумував Сеітаблаєв.
Крім того, раніше автори українського фільму "Киборги", який побив рекорди вітчизняного кінопрокату, заявили про викрадення і незаконне поширення в мережі копії стрічки піратами.
Варто зауважити, що фільм Ахтема Сеітаблаєва "Киборги" став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України.
Про це сказав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко на брифінгу. За його словами, до 14 лютого фільм побачили 310 000 глядачів, сума зборів - 22,7 мільйона. Таким чином, вперше в історії була в Україні повноцінна прем'єрна осінь, повноцінний прем'єрний сезон.
"Перший рекорд встановив фільм "DZIDZIO Контрабас", який був створений без державної підтримки. Дуже серйозні і успішні для нас результати показали фільми "Сторожова застава" "Червоний", - сказав Іллєнко.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кращі українські фільми умістили в один ролик.