Відомий співак Олексій "Професор" Лебединський закликав дівчат не перетворюватись на ляльок.

"Дівчата з явно надутими губами, щоками, вилицями, явно намальованими бровами, ви зовсім з головою не дружите? У вас дах реально пливе на грунті "тюнінгу"? Ви забуваєте одну просту річ - всі "покращувачі", які помітні, перетворюють вас в убогих ляльок, ви розписуєтеся в тому, що у вас все в житті добре, що ви закомплексовані і шукаєте уваги від чоловіків або від свого, або ж у тому, що ви - дурепи, які не можуть зупинитися у наближенні своєї зовнішності до пластмасового чудовиська Франкенштейна", - написав він у своєму "Facebook".

"Ви - не ляльки, ви - жінки, ви - люди, забули? І саме у ваших недосконалості часом і є та улюблена чоловіками дивовижна крихкість і природність, без якої ви вже стаєте просто верстатами для порно", - додав він.

"Від ляльок немає душевного тепла і розуміння. І це тепло і можливість бути другом і дружиною свого чоловіка, матір'ю своїм дітям відрізняє вас, живих і справжніх, від ляльок. Будьте людьми, будь ласка", - наголосив співак.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників

Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті

Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося

Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", російський співак Олексій Лебединський нещодавно приїхав на зйомки кліпу до столичної Троєщини. Перед початком роботи стався інцидент, який дуже його здивував.