Про необхідність кардинально змінити систему управління державою вже висловилися, напевно, всі, хто хотів. Тільки левова частка українців насправді не розуміє – чого саме очікують від свого майбутнього. Це легко перевірити, якщо запитати в кожного особисто.
На такі протиріччя звернув увагу у своєму Facebook волонтер Мирослав Гай.
З особистого досвіду пригадав: "реформи, зміни, поліпшення" – такі поняття для суспільства, на жаль, поки що дуже абстрактні.
"Всі вони говорять, що потрібні реформи, зміни, поліпшення ... Більш всіх я довіряю військовим. Чому? Вони все при відвертій розмові кажуть – пи*да. Я дуже відверто питаю всіх, а що робити? …найчастіше чую про те, що хтось винен, що не дають, потрібно міняти, а про злодіїв і корупцію, так це завжди ... І все абстрактно. Все неконкретно. І ось, що я для себе з'ясував. Всі хочуть міняти абстрактну систему, не знаючи як стара система працювала і працює", - зазначив він.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Щоб усвідомити, яких конкретних заходів вжити, потрібно спочатку розібратися у тому, як працювала стара, неправильна система, радить Гай. Так само краще вчинити й тому, хто збереться зайняти згодом керівні посади.
Але головна проблема навіть не в цьому. Українці самі готові піддатися спокусі і піти шляхом найменшого спротиву, беручи те, що їм пропонують:
"Який вихід? Всіляко збільшувати контроль громадянського суспільства, вимагати, вимагати і вимагати реформ. Прибирати з влади всяких Розенблатів на виборах і вводити нормальних, чесних людей. І не важливо в яку партію. Головне, відмовтеся від гречки на виборах. Не голосуйте за гречку. Голосуйте за майбутнє", - підсумував волонтер.
Дивіться: більшість українців живуть за межею бідності