Названий простий спосіб уберегти себе від загрози інфаркту та інших серцево-судинних хвороб.
Про це повідомляє Politeka.
Як з’ясувалося, фізична активність допомагає уникнути передчасної смерті тим, хто пережив серцевий напад.
Такі висновки з дослідження зробили шведські кардіологи, які стежили за 22 тисячами пацієнтів, у яких стався інфаркт міокарда.


Не часті фізичні тренування знижували ймовірність загибелі після інфаркту міокарда на 37 відсотків, а постійні навантаження – на 59 відсотків.
Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії
На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Немає грошей – йди воюй: нардеп закликав змінити систему штрафів від ТЦК
Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує
Вчені також підкреслили, що люди, які пережили серцевий напад, повинні кинути палити, вживати здорову їжу, і приділяти особливу увагу вправам – як мінімум, двічі на тиждень.
На своїй сторінці в Facebook Супрун нагадала: перед сном краще забути про техніку, якщо хочете убезпечити свій організм від негативних наслідків.
"Чому іноді буває важко заснути? Відповідь може бути буквально у вас під носом - ваш смартфон (або інший гаджет, з якого ви читаєте цей пост). Дослідження говорять, що користування нашими улюбленими гаджетами вночі може порушувати сон. Це відбувається через те, що з екранів смартфона, планшета, ноутбука на нас падає синє світло, що пригнічує вироблення в організмі мелатоніну - гормону, який допомагає заснути ", - пояснила вона.
"Тому Гарвардська медична школа радить за 2-3 години перед сном не користуватися гаджетами. Краще поспілкуйтеся з близькими людьми. Це принесе більше користі вашому здоров'ю і вашої сім'ї ", - порадила Супрун, додавши ілюстраційне відео про шкоду від смартфонів.
Слід відзначити, що найбільше досліджень у цій сфері провели японські медики. Вони вважають: мобільні телефони можуть пробудити антигени, які спричинюють алергійні реакції. Особливо це стосується людей, схильних до алергії. В свою чергу шведські вчені після проведення досліджень людей, які користуються мобільним телефоном понад 10 років, дійшли висновку, що в них у 4 рази вищий ризик виникнення пухлин вуха.
Флюорографія для всіх - не найкращий спосіб виявлення туберкульозу, - Супрун