У Чернігові невідомі зловмисники зруйнували пам'ятник на могилі відомого українського письменника Михайла Коцюбинского. Вони зняли з верхівки постаменту бронзовий бюст.
Про це повідомляє Politeka. Правоохоронці дізналися про крадіжку лише 18 грудня. Оперативна група працює на місці злочину та шукає зачіпки, щоб встановити особи причетних до вандалізму.
Михайла Коцюбинського поховали на Болдиних горах у Чернігові у 1913 році. У 1930 році на могилі відомого письменника встановили пірамідальний чотириступеневий монумент, виготовлений з сірого граніту. Новий пам’ятник, який викрали злочинці, звели у 1955 році.
Рф посилить наступ: які області спробує захопити у 2026 році
Частині українців скасують графіки відключень світла: кого це торкнеться
Годинники знову не переведуть? З’явилося важливе уточнення про літній час у 2026 році
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Раніше в Києві на Подолі вандали облили монумент, який присвячений святкуванню Хануки. За попередньою версією, монумент облили кров'ю тварин.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Харкові вандали залили монтажною піною менше 25 автоматів з продажу електронних квитків на проїзд в електротранспорті. За даними місцевої влади, в місті встановили 323 терміналів. Жителі купили близько 10 000 карток на проїзд в трамваях, тролейбусах і метрополітені. Збитки від псування терміналів вже оцінюють в понад півмільйона гривень.