Кабінет міністрів спільно з регуляторами зайнявся сферою комунікацій, їх головна мета - зробити інтернет доступнішим. Експерти ж запевняють, що після змін ціни не інтернет можуть різко зрости.
Про те, що буде з інтернетом в Україні, пише OBOZREVATEL.
Екс-заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова наголосила, що Кабмін має прийняти ряд методик для поліпшення роботи провайдерів.
"Повинні бути прийняті методики, вони вже готові. На їх основі розраховується справедлива ціна для операторів, провайдерів доступу. Без цих документів, зараз на місцях ОСББ, обленерго - творять, що хочуть. Пальцем в небо вони ставлять тарифи для компаній і дуже часто вони занадто завищені. Вони роблять неможливим побудову мереж", - сказала Попова в коментарі OBOZREVATEL.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
"У нас ціна на інтернет економічно не обґрунтована. На ринку дуже велика конкуренція, тому, багато хто працює собі в збиток або отримує так мало грошей, що може лише триматися на плаву. Тарифи на інтернет зараз просто смішні. Я б сказала, що 100 мб повинні коштувати в районі 180 грн. А те, що зараз продають - там немає 100 мб", - підсумувала Попова.
Зазначимо, зараз середня вартість тарифних пакетів на користування фіксованого інтернету помітно нижча, ніж очікувані 180 грн. Великі провайдери, враховуючи акційні пропозиції, пропонують користувачам інтернету тариф в середньому від 75 до 150 грн за 100 мб.
"Ми вітаємо затвердження правил доступу до інфраструктури. Правила передбачають спрощення і здешевлення доступу до неоператорскої інфраструктури для розміщення телекомунікаційного обладнання. Це допоможе швидше і простіше розгортати мережі мобільного зв'язку, що дуже актуально для нас в рамках запуску 4G", - сказала в коментарі прес-секретар компанії Вікторія Павловська.
Нагадаємо, різке падіння російського рубля і турецької ліри може негативно позначитися і на стані української гривні, зокрема, слід бути готовими до чергової девальвації.
Як повідомляв Знай.ua, скільки коштує зібрати дитину в школу: повний список товарів і цін.
Також Знай.ua писав, міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір юридично закріпити обмеження мінімальної швидкості інтернету в 30 Мбіт/с, якщо для будівництва інфраструктури залучаються державні кошти.