Господарський суд Києва задовольнив позов Київської місцевої прокуратури № 2 стосовно стягнення з ПАТ "Укртелеком" більше 1 млн гривень до державного бюджету.

Про це повідомили на офіційному сайті прокуратури.

Мова йде про оренду "Укртелекомом" приміщення школи на вулиці Княжий Затон площею близько 70 квадратних метрів. Договір уклали у 2013 році терміном на два роки, однак після його закінчення товариство продовжило використовувати приміщення для службових потреб.

"Прокуратура звернулась до суду про стягнення з товариства неустойки за прострочення повернення об'єкту оренди, а також плати за фактичне користування ним", - йдеться у заяві прокуратури.

Крім того, на виконанні перебуває рішення суду про звільнення приміщень школи з незаконного користування.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Українців почали переводитит на шестиденний робочий тиждень: хто більше працюватиме

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Генеральна прокуратура разом з СБУ затримала одного з керівників відділення київської поліції, який попався на хабарі.