В Україні в 2016 році менше половини дітей були щеплені від коклюшу, дифтерії та правця.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я з посиланням на Всесвітню організацііюздравоохраненія (ВООЗ) і ЮНІСЕФ.
"Останніми роками рівень імунізації в Україні впав до неприйнятно низького рівня. До цього призвела як нестача вакцин у 2009 – 2015 роках, так і антинаукові небезпечні міфи та свідчення, не підтверджені доказовою медициною, що поширювалися в Україні з 2008 року і підірвали довіру до вакцинації у суспільстві", - йдеться в повідомленні.
Як наслідок, стверджують у МОЗ, українці страждають від хвороб, про які давно вже забули в інших країнах світу. Лише за перші 7 місяців 2017 року 1386 людей захворіло на кір, 1340 – захворіли на кашлюк, 185 – епідемічний паротит, 895 – гепатит В, 17 – гемофільну інфекцію, 122 – краснуху та 5 – правець.
Зайва вага може стати на заваді мобілізації: в яких випадках не беруть до армії
ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази
Гороскоп на тиждень 14-20 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни блищатимуть, Діви турбуватимуться, а Козороги відпочиватимуть
Нардеп Кучеренко підтвердив підвищення цін на газ: скільки доведеться платити українцям
При цьому в МОЗ кажуть, що вже за вісім місяців 2017 року рівень охоплення щепленнями в країні виріс, проте не є достатнім, щоб захистити суспільство від небезпечних хвороб.
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", в Україні на сьогодні гостро стоїть питання щодо щеплень, особливо тих, які є єдиним захистом від небезпечних хвороб. У Хмельницьку зафіксували черговий випадок інфікування правцем дитини, яка не була вакцинована.