У Харкові СБУ прикрила терористичну організацію, яка намагалась злити секретну інформацію для військової розвідки Росії. Але найбільшою несподіванкою стало те, хто сколотив цю підпільну організацію, яка прагнула взяти реванш за "Харківську народну республіку".
Про це повідомляє ТСН.
Очолив організацію відомий науковець Мехті Логунов, який намагався створити "Харківську народну республіку", а також займався підготовкою терористів та доставкою зброї.
Крім того, Логунов намагався дізнатися, де зберігаються небезпечні відходи Харківського фізико-технічного інститут. А це, у свою чергу, може розцінюватися як спроба створити "брудну" ядерну бомбу.
Коли СБУ викрила особу та плани вченого Логунова, російські медіа здійняли галас, мовляв, затримали звичайного пенсіонера.
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна
До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українські силовики схопили чергового інформатора бойовиків на Донбасі.