9 травня над окупованою Горлівкою зі Світлодарська патріоти України запустили у небо величезний український прапор.
Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.
У повідомленні йдеться, що українську символіку запустили волонтери, військовослужбовці та мешканці.
Прапор підійняли в небо за допомогою наповнених гелієм повітряних кульок. Повітряні кульки також були в патріотичних кольорах: жовтий та блакитний.
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Нагадаємо, з 6 по 11 травня в 12 населених пунктах Донецької та Луганської областей обмежений в'їзд.
У штабі розповіли, що такий запобіжний захід було вжито у зв'язку з підготовкою військових до відбиття і стримування збройної агресії Росії на Донбасі.
Тому, рух громадського автотранспорту і переміщення осіб буде тимчасово обмежено у таких населених пунктах:
- у Донецькій області: Костянтинівка, Степанівка, Яблунівка, Мирноград, Покровськ, Новотроїцьке, Новогродівка, Бажане, Очеретине, Орлівка;
- в Луганській: Михайлівка та Софіївка.
Як повідомляв портал "Знай.uа", у мережі були опубліковані фото кладовищ на окупованій території Донбасу, які знаходяться в поганому стані. Фото опублікував відомий журналіст Денис Казанський.
Він зазначив, що давно помітив одну захоплюючу особливість - чим популярніше в країні або в регіоні акція "Безсмертний полк", тим гірше виглядають місцеві кладовища. Виходить якась невідповідність. З одного боку - показне поклоніння пам'яті дідів, пафосні промови в стилі "не забудемо подвигу ветеранів", а з іншого - недоглянуті, запущені могили, про які ніхто не згадує.
Журналіст опублікував фото кладовищ і меморіалів загиблих солдатів під час Другої світової війни, за якими давно ніхто не доглядає.
Варто відзначити, що раніше стало відомо, що в українській столиці відкрили меморіал українському воїну АТО, який загинув під час бою.
Так, по вулиці Смоленській, недалеко від станції метро Шулявська відкрили пам'ятник загиблому бійцеві АТО Мирославу Мислі. Відомо, що Мирослав Мисла народився 4 липня 1992 року на Закарпатті. Закінчив історичний факультет Харківського національного університету імені Карамзіна.
Коли на сході України почалися військові дії, пішов на фронт добровольцем. Спочатку він служив у складі батальйону МВС особливого призначення "Січ", а потім у Збройних силах України, штурмової роти "Карпатська Січ".
Загинув Мирослав Мисла 2 жовтня 2016 року поблизу села Кримське Луганської області. Боєць отримав множинні вогнепальні поранення під час мінометного обстрілу. Йому було всього 24 роки.