C 2018 роки для українських водіїв, які захочуть потрапити на територію країн Євросоюзу на особистому транспорті, діятимуть нові правила в'їзду.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. У водія повинен бути при собі талон проходження технічного огляду транспортного засобу.
Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк розповів, що в перспективі в країні буде поетапно вводитися огляд автомобілів. Для цього, за його словами, вже підготовлені відповідні нормативно-правові акти. Міністр розповів, що всі нормативи почнуть діяти з 2018 року.


"Нам потрібно якісно до цього підготуватися. Залучаються кращі світові практики і експерти. Ми хочемо, щоб технічний огляд здійснювали приватні компанії, акредитовані Національним агентством акредитації України, мають лабораторії, достатню матеріально-технічну базу і відповідають вимогам, встановленим чинним законодавством", - пояснив Лавренюк.
"Ніколи не потраплять на передову": чому працівники ТЦК не підлягають мобілізації
Пенсіонерам підвищать пенсії: у кого поважчають гаманці
До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати
Обмежено придатних відправляють на передову: хто вирішує долю військовослужбовців
В Україні на сьогоднішній день продовжує діяти технічний огляд для транспортних засобів. Його обов'язково повинні проходити тільки ті авто, які використовують для комерційних перевезень.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, власники автомобілів з європейської реєстрацією пішли на крайні заходи після того, як у Верховній Раді анонсували жорсткі законодавчі зміни.