Бойовики продовжують порушувати режим перемир'я. За минулу добу проросійські найманці 28 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО.
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. Українські воїни зазнали втрат в результаті обстрілу з боку терористів.
Двоє захисників отримали поранення. Поблизу шахти Бутівка під вогнем бойовиків загинув український воїн.
"Найбільш гаряче було на Приморському напрямку. Тричі з гранатометів і великокаліберних кулеметів російські найманці відкривали вогонь в районі Водяного. Сім мін калібром 82 міліметри бойовики випустили поблизу Мар'їнки. Також під обстріл потрапили наші укріплення на підступах до Павлополя, Талаківки, Гнутового", - розповіли в прес-центрі.
Напруженій була ситуація і на Донецькому напрямку. Бойовики з озброєння БМП обстріляли українських воїнів поблизу Зайцевого. Також вони накривали населений пункт з мінометів. Гранатомети терористи використовували для обстрілу позицій сил АТО в Авдіївської промзоні.
Дощі, заморозки чи спека: чого чекати українцям у червні
Гороскоп на сьогодні, 30 травня: чого чекати від п'ятниці для фінансів, стосунків та кар'єри
Категорії українців, яких не мають права мобілізувати: хто уникне ТЦК
Від ТЦК більше не сховатися: мобілізація дістанеться миттєво кожного ухилянта
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, під Авдіївка отримав поранення український воїни під час обстрілу бойовиків.