Навчання за кордоном, насамперед у Польші, Чехії, Словаччині, більшість випускників українських шкіл сприймають не тільки як крок для здобуття професії та європейського диплому, а й шанс виїхати з України у більш благополучні країни.
Принаймні, такі висновки напрошуються після результатів дослідження центрального банку Польщі та Варшавського університету.
Виходячи з оприлюднених даних, після отримання документу про закінчення вищого учбового закладу в одній з країн Євросоюзу, зокрема в Польщі, додому з радістю поїдуть лише 2,4% молодих фахівців. 36,6% опитаних зізналися, що хочуть залишитися та інтегруватися в польську спільноту. Ще 32,5% респондентів зізналися, що їздитимуть туди на заробітки.
22% студентів з України не планують повертатися додому, але і в Польщі залишатися бажанням не горять. Вони збираються після закінчення навчання переїхати до інших країн Європи.
У ТЦК дали 7 днів: це потрібно зробити всім чоловікам, навіть з бронюванням
Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", народний депутат групи "Воля народу" Сергій Шахов назвав спосіб втримати українців від бажання емігрувати у пошуках кращої долі.