З початку року українським хакерам вдалося заблокувати десятки ресурсів, які контролювалися терористами.

Про це на сторінці у Facebook повідомив засновник волонтерської організації "Українські кібервійська" Євген Докунін.

В рамках операції із промовистою назвою "Відплата", яка триває і досі, роботу припинили 187 подібних сайтів, сотні сторінок та блогів із персональними даними.

Йдеться про особистий кабінет платника податків "ДНР", svodki .com, europeanfront.info, новорус.рф, novorossia.co, novorossia.tv, nol.su, dnrepublic.info, ukrnovosti.info, donetsk-gov.su та багатьох інших.

"DDoS атаки - це артилерія Українських кібервійськ. Працює і вдень, і вночі", - підкреслив Докунін.

Популярні новини зараз

"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК

Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще
Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтерська група створила дочірній до "Миротворця" сайт, система якого здатна розпізнавати зловмисників за фото у мережі. Запуск ресурсу анонсували на День Незалежності.