Українські військові показали свою злагодженість та майстерність у фінальному етап конкурсу на кращий бойовий розрахунок ЗУ-23 Сил АТО.

Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони України, він пройшов на одному з полігонів оперативно-тактичного угруповання "Маріуполь".

За перемогу змагалися військовослужбовці частин і підрозділів Сил АТО, що здобули лідерство в попередніх відбіркових конкурсах у своїх військових частинах та оперативно-тактичних угруповання. Також участь у змаганнях взяли представники Повітряних Сил, ВДВ ЗС України та Національної гвардії України.

В результаті кращими стали бійці 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України. Їх нагородили почесним дипломом та кубком переможця.

На другому місці - воїни 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України, а трійку лідерів замкнули представники Нацгвардії.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у міжнародних змаганнях зі стрілкової зброї, що пройшли у Польщі, українки зі Львова здобули впевнену перемогу.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах

Показати ще