Експерти повідомили вельми неоднозначну новину про те, що популярні сорти вина, в тому числі, виготовлені з сортів винграда Глера або Піно-грі, можуть піднятися в ціні у всьому світі відразу на 30%.

Основні виробники вина — Франція, Іспанія та Італія — в минулому році зіткнулися з несприятливими погодними умовами: виноградники страждали від спеки, то від холоду. На тлі цього в 2017-му році було зібрано менше винограду, що призвело до найбільшого скорочення виробництва вина з 1961-го року.

Міжнародна організація виноградарства та виноробства також підтверджує істотне скорочення врожаю в 2017-му році. За даними організації, світове виробництво вина скоротилося на 8%, до 247 млн гектолітрів. Це приблизно на 2,9 млрд стандартних винних пляшок менше, ніж зазвичай.

У британській компанії Berry Bros & Rudd, що займається продажем вин по всьому світу, стверджують, що вироблені в 2017-му році вина вже починають виходити на ринок. Експерти компанії прогнозують, що ціни на популярні вина в низькому і середньому цінових сегментах («Просекко», «Піно-грі», іспанські червоні вина і т. д.) зростуть в середньому на 10-30%. Спрогнозувати, на скільки точно подорожчає вино, достатньо складно, оскільки ціна для покупця залежить ще і від націнки імпортера.

Популярні новини зараз

Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта

Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найважчий крок при відмові від алкоголю – визнати проблему, усвідомити що залежність має місце. Якщо ж ви все-таки задалися питанням «як кинути пити?», то не варто зволікати, пора позбавитися від алкогольної залежності. «Знай.иа» підготував реальні поради, які допоможуть відмовитися від шкідливої звички. Алкоголізм – це захворювання, яке зачіпає всі сфери людського життя. Його тіло, душу, психіку, соціальні відносини. Крім того, ця залежність може призвести до смерті.

Як повідомляв портал "Знай.uа" все частіше, говорячи про небезпечні для нашого організму продукти харчування, дієтологи всього світу згадують цукор. Чи це Правда, що він настільки шкідливий, як, наприклад, сигарети і алкоголь? Дійсно, залежність існує і вона іноді масштабніше, ніж канцерогени і солі.