Українці у 2017-му вже третій рік поспіль купили найбільшу площу житлових приміщень в Польщі у порівнянні з іншими іноземними національностями.

Про це пише Dziennik.

У 2017-му громадяни України придбали квартир на площу 70 тис. кв. м, тобто на 16 відсотків більше минулого року, тоді як загальний попит іноземців склав 264 тис. кв. м. (за рік +6%).

З цього випливає, що українці купили 27% площі, придбаної всіма іноземцями (фізичними особами), тобто на 3% більше порівняно з попереднім роком. На сьогодні у Польщі працює близько мільйона українців.

Наступні місця серед іноземців займають німці , британці, білоруси та французи. Найпопулярнішими були квартири у Варшаві, Кракові та Вроцлаві. У 2017 році іноземці придбали 1047 приміщень у столиці, тобто на 5 відсотків менше, ніж на рік раніше.

Варто відзначити, що раніше спікер польського Сенату Станіслав Карчевський пояснив, за що Польща так цінує заробітчан із України. Здебільшого він упевнений, що українці поважають польські цінності.

Популярні новини зараз

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

На питання, чому Польща не виконує зобов'язання по прийому біженців з Північної Африки і Близького Сходу у відповідності з вимогами ЄС, спікер Сенату традиційно нагадав "про мільйони українців", яких приймає країна.

"Чи знають критики, що за останні два роки в Польщу приїхало більше двох мільйонів українців? Багато політиків у ЄС цього не знають", — відповів Станіслав Карчевський.

У той же час чиновник натякнув, що Польща не погоджується давати притулок певним мігрантам на підставі культурно-релігійних відмінностей.

"Мова йде не про квоти або розподіл мігрантів, а про вибір моделі суспільства, в якій ми хочемо жити. Ми бачимо, що відбувається у світі — в Німеччині, Франції, де існують паралельні суспільства, які не хочуть інтегруватися, тому що вони віддані різним цінностям", — резюмував він.

При цьому Качевский додав, що "Польща вітає українців, тому що вони з великою ймовірністю будуть поважати наші цінності".

Проте, спікер польського Сенату забув уточнити, що абсолютна більшість українців у Польщі насправді є трудовими мігрантами, а не біженцями.

Чому українці більше не хочуть їхати працювати до ПольщіНагадаємо, українські заробітчани облюбували іншу країну ЄС.

Як повідомляв "Знай.ua" записки божевільного воєводи насмішили навіть поляків.

Також "Знай.ua" писав, що заробітчанам показали, де і скільки їм готові заплатити.