Глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв може тепер не перейматися за своє життя. Відомо, що служба безпеки його компанії придбала спеціально для Коболєва величезний броньований автомобіль "Кадилак Ескалейд" (Cadillac Escalade).
Українські журналісти з посиланням на власні джерела повідомляють, що служба безпеки "Нафтогазу" приділила особливу увагу запобіганню зовнішнім загрозам життю і здоров'ю свого начальника.
За оперативними даними журналістів, цей автомобіль придбаний в червні і зареєстрований на компанію ТОВ "УТН-Безпека". Відзначається, що він опосередковано належить державній "Укртранснафті".
До переходу на використання броньованого автомобіля Коболєв використовував громадянську бюджетну Toyota Highlander.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
У "Нафтогазі" не коментують інформацію. Відзначимо, що ціна такого автомобіля в Україні стартує від 4 млн грн. ЗМІ уточнюють, що за три роки управління держкомпанією Коболєв отримував неодноразові погрози життю і здоров'ю.
У 2015 році на нього було скоєно замах - обстріляний будинок під Києвом, в якому він проживав на той момент. У той же час джерело журналістів стверджує, що поточне рішення про підвищення заходів безпеки глави "Нафтогазу" не пов'язане з епізодами минулих років.
"Напади або загрози, які мали місце в минулому, не є релевантними для прийняття вищевказаного рішення. Це рішення має іншу природу. Ця природа - аналіз ризиків у майбутньому", - пояснив він.
Як повідомляв портал "Знай.uа" в Україні планують створити єдину базу абонентів-споживачів газу. Відповідну поправку до проекту закону про нацбезпеку підтримали члени профільного парламентського комітету. Ініціативу пояснили тим, що створення єдиної бази дасть можливість "Нафтогазу" одержувати інформацію про всіх споживачах газу.
Секретар комітету Іван Винник зазначив, що вся інформація про споживачів є тільки у облгазів, які часто нею зловживають, і держава недоотримує гроші, які споживачі внесли за користування газом. Компанії пояснюють, що українці нібито газ використовували, але не заплатили за нього. При цьому боржників не називають, посилаючись на захист персональних даних.