Українці атакували міністра оборони України Степана Полторака в соцмережах. Люди вимагають його негайної відставки та розстрілу.
Про це пише Politeka.
Під новиною про те, що Полторак отримав місячну зарплатню у 46,6 тисяч гривень, українці миттєво залишили безліч коментарі, називаючи міністра "штабним щуром" з добрячим "апетитом".
"Апетит приходить під час їжі. Кишеньковий генерал", "Та всіх розігнати", "Жах один, з кожним днем дізнаєшся таке, що в душі так і пече", "Позорисько. Нехай в АТО йде і знає, як там живуть бідні солдати", "Пацанам їсти нічого, а самі в кадр не влазять", "Блін, та розстріляти їх всіх", – пишуть вони.
Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму
Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
До того ж більшість українців упевнені, що Полторак та його сім'я навряд чи можуть прожити місяць на таку зарплату, явно у нього доходи більші і набагато.
"А витрачається їм і його сімейством і того більше. Не живе він на 40 тисяч", "кому мати рідна, а генерали – в мільйонери", "За овалом лиця необхідно стежити, інакше схудне і кашкет спадати почне. І все це залежить від зарплати. А щоб інший кашкет замовити – потрібно буде зарплату збільшити", – додають користувачі.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", міністр оборони Степан Полторак зазначив у електронній декларації статків на понад 634 мільйони, які він заробив нібито за два роки.