Група українських фахівців створила для України бренд Ukraine Now ("Україна зараз"), за допомогою якого країну будуть популяризувати у світі. Про це йшлося на засіданні уряду в четвер.
За інформацією Міністерства інформполітики, над розробкою бренда працювали майже рік, було створено кілька варіантів, які показали шістьом фокус-групам у Великій Британії, Німеччині та Польщі.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
У результаті урядова комісія визнала переможцем варіант бренду Ukraine Now, створений українським агентством Banda Agency.
Представник цієї агенції пояснив урядовцям, що новий бренд допоможе покращити уявлення світової спільноти про Україну. Адже міжнародне дослідження показало, що у людей в світі Україна асоціюється з трьома речами - революцією, корупцією та війною.
Нагадаємо, Україна піднялася на одну позицію в рейтингу правозахисної організації "Репортери без кордонів". Тепер вона займає 101 місце з 180 країн світу. Про це повідомляється на сайті "Репортери без кордонів".
"Українська влада здійснила низку важливих реформ з часів революції 2014 року, включаючи закони, за якими ми можемо знати, хто є власником ЗМІ і про доступ до публічної інформації. Однак, ситуація з журналістикою в Україні в цілому залишається досить нестабільною. Потрібно ще багато змінити, щоб обмежити олігархічний тиск на ЗМІ", – вважають в організації.
Відмітимо, нещодавно заступник директора Інституту демографії і соціальних досліджень Національної академії наук Олександр Гладун заявив, що в Україні відбувається так зване "вимирання" певних територій внаслідок зменшення населення, в тому числі і еміграцію, і це відбуваеться через певний ряд причин.
Згідно з даними офіційної статистики на підконтрольній уряду території України проживає 42,3 мільйона чоловік. Також говориться, що офіційна статистика не враховує активну міграцію – приміром, гастарбайтерів і студентів, які виїжджають з України і залишаються за кордоном тимчасово або назавжди.
Демограф застерігає, що падіння чисельності до критичного рівня може мати серйозні наслідки для держави, а саме "втрати" деяких територій України.