8 грудня під Водяним Донецькій області загинув військовослужбовець 9-го ОМПБ "Вінниця" 59-й ОМПБр старший сержант Анатолій Твердола.

Про це написав Ukr_Che в Twitter .

"Анатолій два роки був волонтером, після чого в 2017 році підписав контракт зі Збройними силами України", - йдеться в повідомленні.

Фотографія бійця

Популярні новини зараз

"Буде так, як є, і ще гірше": ексглава МЗС заявив, що Україну чекає поразка

Відрізняються платіжки за опалення: теплоенерго пояснили причини

Графіки відключення світла можуть скасувати

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Показати ще

За даними ЗМІ, боєць 1970 р. н. загинув близько 05.00 ранку в ході обстрілу. Смерть настала від вогнепальних кульових поранень грудної клітки і спини, не сумісних з життям. У загиблого залишилися дружина і двоє синів.

Скріншот запису

Нагадаємо, український захисник, боєць легендарної 72-ї бригади Сергій Кнутов показав справжню мужність і непереможну жагу до життя. Побратими зібрали йому на похорон гроші, але він поборов смерть. Після неймовірно важкого поранення снарядом в зоні АТО воїн вижив і впевнено крокує до одужання.

Крім того, у Білій церкві Київської області сталася перестрілка між невідомим нападником і державною службою охорони, йдеться в сюжеті ТСН.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", боєць АТО зустрів смерть від самої рідної.